Damy, dziewuchy, dziewczyny. Historia w spódnicy

Cześć, jestem Heńka. Chcę Ci przedstawić moje koleżanki. Już dawno nikt ich nie odwiedzał, a mają mnóstwo fantastycznych historii do opowiedzenia.

Dziesięcioletnia kobieta król, pierwsza kobieta chirurg, kobieta szpieg… Bohaterki i buntowniczki. Na pewno się polubicie! Bo możesz być jak one, a najlepsze scenariusze i przygody pisze historia!

Do spotkań z dzielnymi bohaterkami zapraszamy w listopadzie i w marcu.

Dziewit Damy dziewczyny dziewuchy wyd kolorowe 3D 500pcx

Semestr 1


Semestr 2

15 odpowiedzi na “Damy, dziewuchy, dziewczyny. Historia w spódnicy”

  1. Bardzo fajny pomysł na nagrania online (na facebooku) z możliwością ponownego odtwarzania. To przyjemna lektura dla wielu naszych czytelników

  2. Przesłałam do moich uczniów linki fragmentów książki czytanych przez aktorów. Na pewno, o niektórych osobach nie słyszeli…

  3. Moje kolejne pytanie to czy przystępując do programu w grudniu zaczynam od książki grudniowej dziękuję za odpowiedź

    • Pani Barbaro, scenariusze dodajemy raz w miesiącu, ale ma Pani zupełną dowolność w kolejności ich realizowania.

  4. Książka o dzielnych kobietach bardzo zainteresowała uczniów. Opracowaliśmy quiz o Zofii Stryjeńskiej. Bardzo ciekawa lekcja.

  5. Warsztaty ciekawe, książka też. Książka w prosty sposób prezentuje znane Polki, te o których dzieci wiedziały i te, które dopiero poznały. Książka bardzo się podobała również mojej nieco starszej córce.

  6. Bardzo ciekawie przedstawione bohaterki książki . Dzieci bardzo zainteresowane sięgnęły po inne części z tej serii. Super 🙂

  7. Dziś 8 marca – wspaniała okazja ponownie zajrzeć do książki o „.., Dziewuchach, …” . To dobra lektura dla podkreślenia wyjątkowej roli kobiet w naszej historii. Przy okazji, wszystkiego najlepszego z okazji Święta Kobiet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.