Kosmiczne wyzwania. Jak budować statki kosmiczne, dogonić kometę i rozwiązywać galaktyczne problemy, Artur B. Chmielewski, Ewelina Zambrzycka-Kościelnicka – październik

Syn Papcia Chmiela, Arturem B. Chmielewski, zaprasza na podbój kosmosu. W dzieciństwie marzył o budowaniu statków kosmicznych, a teraz pracuje w jednym z centrów NASA jako kosmiczny inżynier!

W książce opowiada o najważniejszych kosmicznych projektach, o których nigdzie indziej nie przeczytasz! 

Kosmiczne wyzwania czekają na was w październiku i maju

Chmielewski Kosmiczne wyzwania 3D

20 odpowiedzi na “Kosmiczne wyzwania. Jak budować statki kosmiczne, dogonić kometę i rozwiązywać galaktyczne problemy, Artur B. Chmielewski, Ewelina Zambrzycka-Kościelnicka – październik”

 1. Książki i indeksy już dotarły. Dzisiaj braliśmy udział w Ogólnopolskim Dniu Głośnego Czytania. Czekamy na pierwszy scenariusz!

  • Dzień dobry! Naklejki oraz paszporty nie zostały udostępnione do pobrania. Są częścią płatnego pakietu startowego. Jeśli nie chcą Państwo go zakupić, można zrezygnować z tego punktu w scenariuszu.

 2. Witam, cieszę się bardzo z kontynuacji spotkań z serii „Czytanie ma moc”. Proponowane pozycje zainteresowały moich uczniów. mam nadzieję, że nowe również wzbudzą duże zainteresowanie wśród dzieciaków.
  Pozdrawiam 😉

 3. Przepraszam, mam pytanie zakupiłam pakiet startowy ale w momencie zakupu miałam 23 uczniów. Od 11.10 doszło mi dwoje czy jest możliwość dostania jeszcze dwóch indeksów, dyplomów i naklejek. Nie przyszło mi do głowy aby podać większą liczbę uczniów aby mieć w zapasie. Pozdrawiam

 4. Witam! Proszę o wyjaśnienie do czego wykorzystać prostokątne naklejki z rysunkami J. Rusinka z zestawu ? Nigdzie nie znalazłam informacji? Czyżby do kreatywnego wykorzystania?
  Pozdrawiam

  • Dzień dobry! Jest dokładnie tak, jak Pani napisała: pozostawiamy to Państwa kreatywności! Jeśli wpadniecie na jakiś ciekawy pomysł, prosimy o podzielenie się nim!

 5. Dzień dobry,
  Mam pytanie o KREAKTYWATORY (do pobrania w zakładce „Materiały dodatkowe”).. a moje pytanie: gdzie znajdę owe „Materiały dodatkowe”?
  Może mam mgłę pocovidową i dlatego nie mogę ich znaleźć. Proszę o pomoc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.