Mikołajek. Nowy rok szkolny

Szkoła to miejsce niezwykłe! Nowi koledzy, nauczyciele i lekcje, podczas których można przeżyć niesamowite przygody. Przeczytajcie co przytrafiło się Mikołajkowi i jego kolegom, gdy po wakacjach pojawili się w szkole.

Na potyczki i psoty z Mikołajkiem zapraszamy w październiku i w lutym.

Goscinny MIKOLAJEK Kolekcja psot i wybrykow 03 Nowy rok szkolny 3D 500pcx

Semestr 1

Semestr 2

22 odpowiedzi na “Mikołajek. Nowy rok szkolny”

 1. Książki zostały dostarczone za które serdecznie dziękuję. Wspaniała akcja zwłaszcza w tak trudnym czasie zarówno dla uczniów jak i nauczyciela. To właśnie one dają dzieciom w tym czasie wiele radości. Nie istotne czy już potrafią czytać samodzielnie czy z udziałem osoby dorosłej, ale są źródłem inspiracji i pocieszenia. Właśnie przekazałam je swoim uczniom.

 2. Witam i dziękuję za komplet przesłanych książek i materiały dodatkowe. Dzieci uwielbiały słuchać przygód Mikołajka, szczególnie chłopcy się z nim identyfikowali. Bardzo wartościowa akcja. Cieszę się, że wraz z moimi uczniami mogę w niej brać udział.

 3. Dzień dobry
  Ten scenariusz zrealizowałam już online.
  Dzieciom bardzo podoba się „Mikołajek”. Chętnie przeczytają dalsze jego przygody.
  Dziękujemy za wspaniałą akcję

 4. Ach ten przebojowy Mikołajek! Dzieciaki go uwielbiają. Bardzo dziękujemy za inspiracje i – co najważniejsze – książkowe perełki!

 5. Dzień dobry. Dziękuję wszystkim, którzy wpadli na pomysł przeprowadzenia takiej akcji wśród dzieci. Moja klasa chętnie sięga po kolejne propozycje do czytania. Oby więcej takich akcji! Dziękuję również za przesłany komplet książek.

 6. Dziękuję bardzo za wszystkie książeczki. Dzieci bardzo chętnie zapoznały się z ” Mikołajkiem”. Cieszę się, że mogę wspólnie z pierwszoklasistami brać udział w takiej akcji.

 7. Super program. Uczniowie zachwyceni zarówno książkami jak i zajęciami przeprowadzanymi wg. scenariuszy. Będę polecała go innym nauczycielom. Super. Dziękuję.

 8. Wspaniale zorganizowana akcja. Pierwszoklasiści są zachwyceni pięknymi książkami i z niecierpliwością czekają na kolejne zajęcia. Serdeczne dziękuję.

 9. Dziękuję za przesłane książki, moje pierwszaki zachwycone. Aktywnie uczestniczą we wszystkich zajęciach związanych z projektem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.