Miś zwany Paddington, Michael Bond – październik

Paddington to niezwykły przyjaciel każdego dziecka. Mały niedźwiadek o wielkim sercu. Wielbiciel marmolady, dobrych manier i przygód! Opowieści o nim to również klasyka brytyjskiej literatury dziecięcej w najlepszym wydaniu. Seria przetłumaczona na ponad 30 języków, która już od ponad 60 lat rozgrzewa serca maluchów i pokazuje, że gafy zdarzają się najlepszym. I misiom, i dzieciom.

Zapraszamy na jesień z Paddintonem już od października!

Bond Mis zwany Paddington 2021 3D

52 odpowiedzi na “Miś zwany Paddington, Michael Bond – październik”

 1. Pobrałam już materiały na jesień. Bardzo ciekawe i interesujące. Zaczynam realizować. Super, że przedszkola mogą wziąć udział w tym programie. Dziękuję.

  • Dzień dobry! Nie wiem, z czego to wynika, nie miałam innych zgłoszeń w tej sprawie i sprawdziłam – u nas działa. Być może to przez wczorajszą awarię? Proszę sprawdzić dziś, a gdyby się nie udało, proszę o maila na adres [email protected]

 2. Dobry wieczór.
  W komentarzach padło już pytanie, czy można zamówić pakiet książek dla przedszkolaków? Próbuję się zalogować na stronie wydawnictwa ZNAK księgarnia, ale bez rezultatu. Jestem również zainteresowana kupnem opowieści dla najmłodszych. Korzystając z okazji, pragnę w imieniu własnym oraz koleżanek serdecznie podziękować Państwu za udostępnienie, w tak różnorodnej formie materiałów, opracowanych perfekcyjnie pod każdym względem. Każda z nas wybrała i dostosowała pomoce do konkretnej grupy, dziecka.
  SUPER, prosimy o więcej.
  Pozdrawiamy.

  • Dzień dobry! Dziękujemy za ciepłe słowa. Tak, pakiety powinny być znów dostępne dziś lub jutro. Nie nadążamy z dodrukami dla Państwa 🙂

 3. Dzień dobry,
  czy pakiety dla przedszkoli były dostępne i już nie ma, czy jeszcze nie zostały udostępnione…? Po rejestracji do programu trzeba je zamówić osobno, tak? (w kwocie 49,99), czy automatycznie Państwo wysyłają….? Pozdrowienia

  • Dzień dobry! W tej chwili pakiety przedszkolne są jeszcze dostępne. Tak, zamawia się je osobno poprzez naszą stronę i kosztują 49,99 zł.

 4. Witam . Czy dyplom dla dzieci będzie dostępny po każdym cyklu . Czy na koniec programy czyli w maju? Czy zaświadczenie otrzymam w formie pdf na mail ?

  • Dzień dobry! Dyplomy proponujemy rozdać na koniec roku. A zaświadczenia – tak, wyślemy w formie pdf-a. Wysyłkę planujemy na sierpień 2022.

  • Dzień dobry!
   Powinna je Pani była dostać w mailu. Jeśli tak się nie stało, proszę o wiadomość na maila [email protected]. Wkrótce zamieścimy je też na tej stronie, ale jeśli nie chce Pani czekać – proszę do nas napisać.

 5. Dzień dobry. Nie ma karty pracy :Kapelusz Paddingtona”? Czy tylko ja jestem gapa? 🙂
  Materiały są rewelacyjne! Dzieciaki je uwielbiają, a dzięki takiej różnorodności pomysłów taka zabawo-nauka to czysta przyjemność 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.