Wierszyki domowe

Domowa wierszykownia według Rusinka.
Próg ciągle podkłada ci nogę? Wyprowadzasz klucz na smyczy? Lubisz śpiewać do prysznica? Oglądasz kręcące się w pralce pranie?
Słowne przygody z Michałem Rusinkiem i jego „Wierszykami domowymi” czekać będą na Ciebie już w listopadzie i w marcu.

Rusinek Wierszyki domowe 2016 3D 500pcx

Semestr 1


Semestr 2

20 odpowiedzi na “Wierszyki domowe”

  • Dzień dobry Pani Małgorzato. Kończymy pracę nad materiałami na listopad. W przyszłym tygodniu otrzymają Państwo wiadomość mailową, jak tyko materiały pokażą się na naszej stronie.

   • Pani Iwono ja dostałam tylko 1 maila z potwierdzeniem rejestracji. Sama sprawdzam sobie na stronie co nowego. Czy można to jakoś sprawdzić?
    Pozdrawiam
    Anna

    • Pani Anno, na ten moment wysyłaliśmy maile na ogólne adresy szkół z prośbą o przekazanie je nauczycielom, a także przygotowaliśmy kampanie w mediach społecznościowych informujące o tym, że nasz portal działa i pojawiły się pierwsze scenariusze. Od listopada będą Państwo otrzymywać raz w miesiącu mail z informacją o tym, że pojawiły się nowe scenariusze.

  • Dzień dobry Pani Marto, prosimy jeszcze o kilka dni cierpliwości. Pod koniec tygodnia dodamy kolejne scenariusze. Proszę czekać na mailing, poinformujemy mailowo o pojawieniu się nowych materiałów.

 1. Dzień dobry, zapisałam się do programu, dostałam Książki. BARDZO DZIĘKUJE!
  Ale nie dostałam żadnego maila od Państwa, czy były już wysyłane?
  Czy czekać cierpliwie na pojawienie się z informacją o listopadowych materiałach?
  Pozdrawiam
  Dorota

 2. Witam serdecznie. Moja pierwsza klasa ze Szkoły Podstawowej w Pockunach otrzymała już książeczki. Niestety pracujemy zdalnie, książki są w szkole. Dzisiaj zamierzamy słuchać wierszy domowychczytanych przez Pana Michała. Oczywiście zdalnie.

 3. Dzień dobry.
  Projekt świetny 🙂
  Zapisałam się do programu ale książek jeszcze nie otrzymałam. / jaki jest czas oczekiwania/
  W udostępnionych wczoraj materiałach nie ma kart pracy dla uczniów. / czy będą dla klasy 1/
  Dziękuję za odpowiedź .
  Pozdrawiam

  • Pani Krystyno, do tych zajęć nie przewidzieliśmy karty pracy z uczniami, Materiałem dla uczniów jest tylko ilustracja do wiersza „Strusie”. Zaraz poprawimy tą informację w scenariuszu dla nauczyciela.

 4. Dzieci z naszej klasy otrzymały książki.
  Super pomysł. Dzieci chętnie i wielkim zaangażowaniem uczestniczyły w lekcji.

 5. Witam serdecznie.
  A Do naszej szkoły nie dotarły jeszcze książki. 🙁
  Kiedy możemy ich oczekiwać ???? Bardzo mi zależy.
  Pozdrawiam i proszę rychłe dostarczenie książek.

  • Pani Krystyno, jesteśmy na etapie opracowywania dokumentów niezbędnych do wysyłki pakietów. Po weekendzie książki powinny do Państwa dotrzeć. Pozdrawiam

 6. Witam
  Moi uczniowie byli zachwyceni wierszykami Michała Rusinka. Stały się inspiracją dla dzieci w wymyślaniu i ożywianiu różnych przedmiotów i rzeczy , które występują w domu. Oczywiście kontakt z prawdziwym poetą , który czyta własne wiersze , to bardzo ciekawe doświadczenie dla moich wychowanków.

 7. Witam. Książkę „Wierszyki domowe” omawialiśmy podczas nauki zdalnej na zajęciach kółka czytelniczego. Piękna oprawa graficzna i wiersze bliskie dziecięcej percepcji świata, stały się bodźcem do tworzenia własnych rymowanek i ilustrowania ich. W imieniu dzieci dziękuję za tę akcję, książki, nagrania i dodatkowe materiały.

 8. Książkę „Wierszyki domowe” czytaliśmy i omawialiśmy podczas zdalnego nauczania. Dzieci były zachwycone wierszykami do tego stopnia, że sięgnęliśmy po kolejną książkę tego autora „Wierszyki rodzinne”

 9. Dziękujemy za interesujące spotkanie z Panią Joanną Rusinek.
  Wspaniały scenariusz, dzieci pracowały z zapalałem. Powstały piękne projekty ogródków. Bawiły się też w rymowanki.
  Bardzo dziękujemy za te materiały.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.