„Warsztaty przygody” dla klasy III

supermoc przygody 01

Całe dzieciństwo to jedna wielka przygoda! A co by było, gdybyśmy potrafili przygody tworzyć, wymyślać i przeżywać?
Do przygody zapraszają prawdziwi mistrzowie akcji i pościgów, budowania napięcia i mylenia tropów, twórcy scenariuszy pełnych przygód i emocji. W trakcie warsztatów przygody uczniowie pod przewodnictwem Katarzyny Gacek, Ani Dziewit-Meller czy Anne Goscinny posmakują akcji i historii. I niech się dzieje!

A gdybyście mogli usłyszeć, jak bije serce wiewiórki w parku? Albo bezszelestnie wspiąć się po gładkiej metalowej ścianie? A może wytropić dowolną osobę na podstawie… jej drugiego śniadania?

Będzie się działo! Na pierwszy, pełen zmysłów poligon przygody z bohaterami powieści „Supercepcja. Początek” zapraszamy w październiku i w lutym.

Gacek Supercepcja 01 Poczatek 2020 3D 500pcx
Dziewit Damy dziewczyny dziewuchy wyd kolorowe 3D 500pcx

Cześć, jestem Heńka. Chcę Ci przedstawić moje koleżanki. Już dawno nikt ich nie odwiedzał, a mają mnóstwo fantastycznych historii do opowiedzenia.

Dziesięcioletnia kobieta król, pierwsza kobieta chirurg, kobieta szpieg… Bohaterki i buntowniczki. Na pewno się polubicie! Bo możesz być jak one, a najlepsze scenariusze i przygody pisze historia!

Do spotkań z dzielnymi bohaterkami zapraszamy w listopadzie i w marcu.

Okazuje się, że codzienne życie może być pełne przygód, a nawet katastrof. Marzyłam o psie, ale dostałam… żółwia. Nazwałam go Madonna. Nie mogłam doczekać się szkolnej wycieczki, dopóki moja mama nie zgłosiła się na opiekunkę (na ochotnika!) A gdy zrobiłam imprezę, to wpadła na nią, uwaga… babcia. Dobrze, że chociaż nauczyła nas grać w karty. I teraz wymiatamy w szkole z Aliną, Karoliną i Pauliną.

Co może przytrafić się w życiu Lulu, „starszej siostrze Mikołajka”? Sprawdzimy już w grudniu i kwietniu.

Goscinny Lukrecja 01 dodruk 2020 3D 500pcx

Szczepanski Herosi 3D 500pcx

Nie mieszkają na Olimpie, ale obok nas. Znasz ich twarze z telewizji. Gdy stają na linii startu, cała Polska wstrzymuje oddech z emocji, ale oni zachowują olimpijski spokój. O wyniku mogą zadecydować niewygodne buty, podmuchy wiatru albo… warkocz. Czy wiesz, ile labiryntów musieli pokonać, ile mitów obalić i jak wiele poświęcić, by stanąć na podium?

Co takiego pokazał na stadionie skoczek Władysław Kozakiewicz, że prawie odebrano mu medal?

Dlaczego o pechowym warkoczu Elżbiety Krzesińskiej – upartej lekkoatletki – dyskutowała cała Polska?

Czy to prawda, że Otylii Jędrzejczak wyrosły od pływania błony między palcami?

Za każdym medalem kryje się inna, niezwykła historia – poznacie je w styczniu i maju.