Magiczne Drzewo. Czerwone krzesło

Co odróżnia dzieło literackie od dzieła filmowego czy dokumentu dźwiękowego? Czym jest adaptacja literacka? Jak ćwiczyć dykcję, czym jest artykulacja głosowa i jak wykorzystać swoje umiejętności komunikacyjne?

Na magiczną lekcję wyobraźni i tworzenia audiobooków z najbardziej magicznym autorem książek dla dzieci, Andrzejem Maleszką, zapraszamy w październiku i w lutym.

Maleszka MD1 Czerwone krzeslo 2020 3D grzbiet 500pcx

Semestr 1

22 odpowiedzi na “Magiczne Drzewo. Czerwone krzesło”

  1. Bardzo ciekawe zajęcia, uczniowie zachwyceni. Nie mogą się doczekać kolejnych zajęć, a my z niecierpliwością czekamy na kolejne scenariusze.

  2. Bardzo fajna zabawa. Ciekawe odejście od rzeczywistych zajęć. Mam bardzo zdolną klasę i te zajęcia były dla nich ciekawym urozmaiceniem.

  3. Bardzo dziękuję za książki. Rozpoczynamy nową przygodę z książkami. Poznaliśmy 10 skarpetek, a przed nami jutro Inscenizacja Szewczyka Dratewki. Myślę, że Magiczne drzewo przed Andrzejkami jeszcze bardziej pobudzi wyobraźnię i zachęci moich uczniów do sięgania po różne lektury. Chociaż, będąc na zdalnym już zgłaszają, że potrzebuję książek do czytania. Mimo tego, że znajdujemy się w trudnej sytuacji udało mi się zaszczepić w nich chęć czytania. Może przez to, że sama też uwielbiam książki i dzień bez chociażby chwilki z nimi uważam za stracony.

  4. Pierwsza zajęcia za nami. Bawiliśmy się wspaniale. Opowieść o konduktorce udała nam się, audibooki dzięki pomocy rodziców też. Kolejna lektura przed nami -Wihajster czeka! Pozdrawiamy Wszystkich, którzy bawią się tak dobrze jak My podczas czytania.

  5. Zycie, uswiadomil sobie, bardzo przypomina piosenke. Na poczatku jest tajemnica, na końcu – potwierdzenie, ale to w srodku kryja sie wszystkie emocje, dla ktlrych cala sprawa staje sie warta zachodu. – Nicholas Sparks

  6. Bardzo dziękuję za książki. Dzieciaki mega zadowolone, bawimy się wspaniale. Scenariusze i filmy super. Pozdrawiamy wszystkich czytających.

  7. Dziękuję za książki. Cały projekt – super sprawa. Przygotowane wszystko od A do Z – gotowe scenariusze zajęć wraz z załącznikami. Gratuluję pomysłu.

  8. Klasa 2 zachwycona. Nawet dzieci, które nie za chętnie sięgają po książki wydawały się być zaciekawione:) Dziękuję

  9. Wszystkie scenariusze są świetne, jednak lekcje dotyczące książki „Magiczne drzewo” w mojej klasie wygrały. Cieszyły się największym zainteresowaniem . Zachęciły także do zakupu innych książek z serii. Super projekt i super scenariusze 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.