Mikołajek. Jestem najlepszy!

„Wczoraj byłem najlepszy w klasie. Jak bum-cyk-cyk! Pani zrobiła nam dyktando i miałem siedem błędów. Po mnie był Ananiasz, który miał siedem i pół – przecinki liczą się jako połówka…”

Ach, kto nie chciałby być najlepszy w klasie? Na wybryki z Mikołajkiem zapraszamy w styczniu i w maju.

Goscinny MIKOLAJEK Kolekcja psot i wybrykow 01 Jestem najlepszy 3D 500pcx

Semestr 1


Semestr 2

7 odpowiedzi na “Mikołajek. Jestem najlepszy!”

  1. Jak zawsze przygody Mikołajka są zabawne i interesujące. Szkoda, że to już ostatni warsztat w ramach programu „Czytanie ma moc”. Czekamy na więcej.

  2. Mikołajek za nami, z porządkami w domu trochę trudniej. Ale może dzięki Mikołajkowi obowiązki w domu będą sprawiały więcej radości.

  3. Witam, wszystkie scenariusze bardzo ciekawe i interesujące. Opracowaliśmy nie tylko te dla klasy drugiej 🙂 Dzieciaki były zainteresowane wszystkimi książkami i już mają niektórzy zakupione swoje własne egzemplarze. Dziękuję

  4. Razem z moimi drugoklasistami dziękujemy za pomysły, inspiracje i scenariusze. Najbardziej podobał im się Mikołajek. Byli również bardzo zainteresowani książką Michała Rusinka „Wihajster”. Z wypiekami na twarzy nagrywaliśmy też audiobooka na konkurs. Tak im się to spodobało, że przygotowaliśmy aż dwa nagrania, oczywiście Mikołajka i fragment „Magicznego drzewa”. Bardzo chętnie przystąpimy do programu w przyszłym roku jako trzecioklasiści.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.