Supercepcja

A gdybyście mogli usłyszeć, jak bije serce wiewiórki w parku? Albo bezszelestnie wspiąć się po gładkiej metalowej ścianie? A może wytropić dowolną osobę na podstawie… jej drugiego śniadania?

Będzie się działo! Na pierwszy, pełen zmysłów poligon przygody z bohaterami powieści „Supercepcja. Początek” zapraszamy w październiku i w lutym.

Gacek Supercepcja 01 Poczatek 2020 3D 500pcx

Semestr 1


Semestr 2

28 odpowiedzi na “Supercepcja”

 1. Dziękujemy za pakiet startowy. Dzieci zachwycone i zaciekawione książką
  ,, Supercepcja. Początek”. Chętnie wysłuchały audiobooka. Polecam, wciągająca lektura.

 2. Dziękujemy za projekt „Czytanie ma moc”. Lekcja z „Supercepcja -Poczatek”, bardzo zainteresowała uczniów i nie mogą się doczekać na kolejne spotkanie z bohaterami książki.

 3. Dziękujemy za prezenty!! Rozpoczęliśmy super przygodę. Był to twórczo spędzony czas z dziećmi. Uczniowie czekają na więcej…

 4. Dziękujemy za prezenty! Naszemu klasowemu zawołaniu: Dzień bez czytania, to dzień stracony! dodamy szczególnej MOCY. Czytanie ma moc! Supercepcja jest Super i ma szczególną MOC! Pozdrawiam Wszystkich, którzy MOC drzemiąca w książkach otwierają przed dziećmi.

 5. Czytanie ma Moc! Uczniowie mojej 3 klasy codziennie dopominają się o kolejny rozdział książki.”Supercepcja”. To wspaniałe uczucie widzieć i słyszeć, jak dzieciaki dały się porwać lekturze, z uwagą śledzą rozwijającą się fabułę, poznają niezwykłe moce bohaterów. Zamieniam się na 10-12minut w lektora i czytamy zdalnie. To był świetny pomysł!

 6. Czy Audiobook Supercepcja jest już niedostępny? Dzisiaj nie udało nam się odsłuchać. „Moje” dzieci będą niepocieszone, głos lektora, to nie głos ich pani. Bardzo proszę o udostępnienie. Dodam, że niektóre dzieci chcą kupić książkę, tak im się podoba. Pozdrawiam.

 7. Dziękujemy za pakiet startowy. Zaczynamy przygodę. Czytamy wspólnie jak na razie zdalnie. Super przygoda i zabawa.

  • Dzień dobry, te słowa to miód na nasze serca!! Bardzo się cieszymy i życzymy wielu pozytywnych inspiracji związanych z realizacją kolejnych scenariuszy. Klasa Superbohaterów zaprezentowana na klasowym blogu wygląda imponująco!! Pozdrawiamy

 8. Dziękuję za możliwość przystąpienia do projektu. Pierwszą książką, którą omówiliśmy po powrocie z ferii, była ,, Supercepcja. Początek”. Bardzo podobała się wszystkim dzieciom. Uczniowie byli bardzo zainteresowani tematem omawianym w lekturze. W naszej klasie są osoby niepełnosprawne. „Inność innych” nie jest nam obca.

 9. Dzień dobry
  Świetny pomysł promocji czytelnictwa u dzieci. Moi uczniowie zachwyceni „Supercepcją” oraz ksażką „Damy, dziewuchy, dziewczyny”. Już czytają kolejne tomy. Najbardziej jednakże spodobał się audiobook. Czy będą mieli również Państwo w ofercie audiobooki kolejnych tomów? Pozdrawiamy serdecznie.

 10. Dzień dobry,
  długo zabierałam się do pisania, ale już jestem. Moi trzecioklasiści zachwyceni, dziewczynki chyba bardziej. Książka jest bardzo wciągająca. Książki indywidualnie zostały zakupione i przeczytane następne części. Uważam program „CZYTANIE ma MOC” za sukces czytelniczy. Warto było przystąpić do programu.

  • Dzień dobry, jeszcze nie prowadzimy zapisów na nową edycję. Odezwiemy się do Państwa początkiem września, ale już cieszymy się że są chętni!

 11. Dzień dobry!
  Najlepszą z Państwa propozycji okazała się „Supercepcja. Początek”. Uczniowie byli zachwyceni WARSZTATAMI PRZYGODY!!! Szczególnie przypadło im do gustu tworzenie i prezentacja własnych karykatur oraz projektowanie wizytówek dla wylosowanych koleżanek i kolegów z klasy. Dzięki warsztatom stworzyliśmy klasową galerię zabawnych karykatur…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.