Mój wieloryb, Benji Davies – styczeń

Chłopiec o imieniu Noi mieszka z tatą nad morzem. Pewnego dnia, po gwałtownej burzy, znajduje na plaży małego wieloryba. Zabiera go do domu i postanawia się nim zaopiekować. Jednak czy wanna to na pewno dobry dom dla jego nowego przyjaciela?

„Mój wieloryb” to pięknie zilustrowana opowieść o dziecięcej potrzebie przyjaźni. Wzruszy każdego czytelnika – bez względu na wiek.

Zimowa przygoda z wielorybem u nas zacznie się już w styczniu 2022!

Davies Moj wieloryb 2021 3D

17 odpowiedzi na “Mój wieloryb, Benji Davies – styczeń”

 1. Dzień dobry. W moim Przedszkolu w Ostrołęce udało nam się zrealizować jesienne scenariusze. Był Miś Paddington. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem brały udział we wszystkich zabawach i zajęciach i z uwagą słuchały opowiadania: „Miś zwany Paddington”.
  Teraz zaczynamy realizować scenariusze na okres zimowy. Dziękujemy za wszystkie scenariusze i pomoce do realizacji działań. Pozdrawiam.

 2. Przygody Noi z wielorybem poznaliśmy podczas realizacji tematu kompleksowego Wyprawa do Krainy Wiecznych Lodów. Treść utworu mówiąca o przyjaźni bardzo poruszyła dzieci z grupy Motylki (6- latki). Zabawa z wielorybami z balonów dostarczyła emocji, zwłaszcza przy pompowaniu balonów i ich tworzeniu.
  Za wszelkie inspiracje dziękujemy i pozdrawiamy.
  Dzieci z grupy Motylki
  Przedszkole 123 Kraków

 3. Witam, nasze przedszkole od początku roku szkolnego bierze udział w projekcie i jestem zachwycona! Dzieci uwielbiają wybrane książeczki, wręcz czekają na kolejne spotkanie z opowiadaniem 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.