Herosi

Nie mieszkają na Olimpie, ale obok nas. Znasz ich twarze z telewizji. Gdy stają na linii startu, cała Polska wstrzymuje oddech z emocji, ale oni zachowują olimpijski spokój. O wyniku mogą zadecydować niewygodne buty, podmuchy wiatru albo… warkocz.

Za każdym medalem kryje się inna, niezwykła historia – poznacie je w styczniu i w maju.

Szczepanski Herosi 3D 500pcx

Semestr 1


Semestr 2

4 odpowiedzi na “Herosi”

 1. Poczytaliśmy fragmenty „Herosów” , Szczególnie przyglądając się postaciom kobiecych bohaterek. Jesteśmy trochę spóźnieni , bo włączyliśmy się niedawno, ale już się rozkręcamy:-)). Lubimy czytać! ( Scenariusze są bardzo pomocne)

  Mam pytanie: Czy trzecioklasiści powinni korzystać tylko z książek im dedykowanych , czy możemy włączyć do czytania np.: ” Magiczne drzewo”?
  Pozdrawiam.

  • Dzień dobry, jak najbardziej. Nauczyciele i uczniowie mogą korzystać nie tylko ze scenariuszy przeznaczonych dla ich poziomu kształcenia, ale również z innych zamieszczonych na naszej stronie.
   Życzymy zatem dużej frajdy podczas lekcji z bohaterami książki „Magiczne drzewo. Czerwone krzesło”!

  • Bardzo się cieszymy, że uczniom scenariusze przypadły do gustu. Oczywiście proszę korzystać ze wszystkich scenariuszy, dostępnych na stronie.

 2. Bardzo ciekawe książki oraz inspirujące scenariusze. Promocja czytelnictwa na wysokim poziomie! Dziękuję razem z moimi trzecioklasistami 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.