Jestem. Filozoficzne pytania, które zadają sobie dzieci, Hanna Łupińska – maj

Dzieci słusznie uważane są za największych filozofów świata. Zadają pytania, które wielkim myślicielom spędzają sen z powiek. Potrafią widzieć więcej, czuć lepiej i być bardziej. Poznają świat poprzez pytania i wątpliwości.

Poszukiwanie odpowiedzi to podróż do świata wyobraźni. Podróż najważniejsza w życiu – bo to wyobraźnia rozwija samodzielne, twórcze myślenie. 

Zatem do krainy filozoficznych pytań zaprosimy was już w maju!

Lupinska Jestem 3D

19 odpowiedzi na “Jestem. Filozoficzne pytania, które zadają sobie dzieci, Hanna Łupińska – maj”

    • Dzień dobry! Nie potrzebuje Pani dostępu – materiały są publikowane tu na stronie, w odpowiednich zakładkach. Proszę korzystać do woli!

    • Dzień dobry! Tak, zaświadczenia wyślemy do wszystkich nauczycieli zapisanych do programu po zakończeniu roku szkolnego. A dyplomy rozsyłaliśmy w pakietach. Możemy też udostępnić wersję pdf- proszę o informację na maila [email protected].

  1. Dzień dobry,
    Chciałabym zapytać gdzie znajdę więcej informacji na temat konkursu, o którym mowa w scenariuszu do książki „Jestem…” (termin nadsyłania prac, adres, regulamin)?

  2. Kiedy będą wysyłane zaświadczenia o uczestnictwie w programie? Koncze staż i przyznam że przydałby się taki dokument do sprawozdania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.